 |
Forum Eerste Wereldoorlog Hét WO1-forum voor Nederland en Vlaanderen
|
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
Obusje

Geregistreerd op: 28-11-2015 Berichten: 185 Woonplaats: Frankrijk
|
Geplaatst: 23 Okt 2021 17:49 Onderwerp: Gîte in Lotharingen |
|
|
Wie in het Franse Lotharingen onderweg is op zoek naar sporen van één of meerdere oorlogen (Frans-Duitse Oorlog, WO I of WO 2) kan om in passende ambiance te overnachten terecht in het dorpje (67160) Rott. Op schootsafstand van de stad Wissembourg bevindt zich daar een modern ingerichte gîte met de naam Bunker 67.
Het betreft een gerenoveerde intervalkazemat van de Maginotlinie. De oorspronkelijke bewapening bestond uit 1 antitankkanon, 1 zwaar en 1 licht machinegeweer. De vooruitzichten voor een rustige overnachting zijn gunstig. Het object is tot aan heden nooit aangevallen.
Voor informatie en boekingen zie navolgende website:
https://www.airbnb.fr/rooms/13843861?source_impression_id=p3_1635007180_9jmL91KyLwT3QOOx _________________ Ik ben van na de oorlog. En wil dat zo houden. |
|
Naar boven |
|
 |
Pegoud Moderator

Geregistreerd op: 28-3-2005 Berichten: 7760 Woonplaats: Land van Maas en Waal
|
Geplaatst: 26 Okt 2021 22:51 Onderwerp: |
|
|
Haha, laat dat onweer dan maar komen!
Gr P _________________ Wie achter de kudde aanloopt, sjouwt altijd door de stront. |
|
Naar boven |
|
 |
|
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
|