Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
mudra

Geregistreerd op: 16-3-2006 Berichten: 759 Woonplaats: Assebroek (Brugge)
|
Geplaatst: 24 Nov 2016 19:59 Onderwerp: Nieuw boek Argonne: Friedhof Borrieswalde |
|
|
Hallo,
Graag maak ik jullie al attent op mijn nieuwe Argonne-publicatie die normaal eind december 2016 moet verschijnen. Die handelt integraal over het "Friedhof Borrieswalde" of de Duitse begraafplaats van Apremont, de meesten welbekend. In aansluiting op een doorlichting van een ruim aantal graven, wordt ook de Sanitäts-Kompagnie die in 1917-1918 naast de begraafplaats actief was naar voor gebracht. Ook de Duitse Sanitätsdienst komt aan bod. Zoals gewoonlijk is ook dit werk opnieuw rijkelijk geïllustreerd met foto's en archiefbeelden. Meer details binnen een paar weken...Hopelijk mag ook dit werk opnieuw dezelfde belangstelling genieten zoals "Feldgrau in de Argonne" of "Tussen Aire en Aisne 1918".
groeten,
Wim D.
www.argonne1418.be _________________ In den Argonnen
weinen im Wind
die toten Seelen,
die nicht mehr sind. |
|
Naar boven |
|
 |
MaxHansen

Geregistreerd op: 12-9-2010 Berichten: 237
|
Geplaatst: 24 Nov 2016 21:54 Onderwerp: |
|
|
Een ideaal eindejaarsgeschenk Wim!
Reserveer maar een tweetal exemplaren voor mij. Ik vond de andere twee uitgaven zeer de moeite waard en ben er zeker van dat dit nieuwe boek ook weer van hetzelfde hoge niveau zal zijn.
Veel succes ermee.
Groeten
Max _________________ Perseverantia Omnia Vincit
(Volharding overwint alles) |
|
Naar boven |
|
 |
Barbusse

Geregistreerd op: 25-2-2015 Berichten: 70
|
Geplaatst: 25 Nov 2016 10:41 Onderwerp: |
|
|
Goed nieuws Wim!
"Vol verwachting klopt mijn hart..."
Ik wil graag 2 exemplaren reserveren.
Groet,
Roy |
|
Naar boven |
|
 |
GBL
Geregistreerd op: 16-9-2014 Berichten: 141
|
Geplaatst: 25 Nov 2016 10:45 Onderwerp: |
|
|
Ik ben benieuwd! _________________ Even though their bodies have long since returned to dust, their sacrifice still lives on. We must strive to cherish their memory and never forget |
|
Naar boven |
|
 |
Sidney

Geregistreerd op: 18-8-2008 Berichten: 304 Woonplaats: Leeuwarden
|
Geplaatst: 25 Nov 2016 12:18 Onderwerp: |
|
|
Ik hou me aanbevolen! _________________ tränen sind denn nicht genug, mein jungen |
|
Naar boven |
|
 |
Tommy v. D.

Geregistreerd op: 26-7-2006 Berichten: 724 Woonplaats: Noord-Brabant
|
Geplaatst: 25 Nov 2016 22:57 Onderwerp: |
|
|
Dat klinkt inderdaad zeer interessant... Leg er maar vast één terzijde voor ondergetekende!
Groet,
Tommy |
|
Naar boven |
|
 |
nurse mary
Geregistreerd op: 8-2-2014 Berichten: 176
|
Geplaatst: 27 Nov 2016 15:47 Onderwerp: |
|
|
En ook ik hou me aanbevolen!
Marij |
|
Naar boven |
|
 |
Scorpion

Geregistreerd op: 5-7-2006 Berichten: 373 Woonplaats: zuid-West Vlaanderen
|
Geplaatst: 27 Nov 2016 17:21 Onderwerp: |
|
|
Wim, plaats me maar bij de lijst voorintekenaars
Jef |
|
Naar boven |
|
 |
mudra

Geregistreerd op: 16-3-2006 Berichten: 759 Woonplaats: Assebroek (Brugge)
|
Geplaatst: 27 Nov 2016 18:05 Onderwerp: |
|
|
Dank al voor de interesse...! Meer details binnen 2-3 weken...
Wim _________________ In den Argonnen
weinen im Wind
die toten Seelen,
die nicht mehr sind. |
|
Naar boven |
|
 |
Pegoud Moderator

Geregistreerd op: 28-3-2005 Berichten: 7547 Woonplaats: Brabant
|
Geplaatst: 27 Nov 2016 20:12 Onderwerp: |
|
|
Leuk, Wim! Ben er deze maand nog geweest, dat maakt het wel tastbaar.
Gr P _________________ Wie achter de kudde aanloopt, sjouwt altijd door de stront. |
|
Naar boven |
|
 |
Binkske007 Moderator

Geregistreerd op: 8-4-2008 Berichten: 3889 Woonplaats: Turnhout (België)
|
Geplaatst: 30 Nov 2016 8:40 Onderwerp: |
|
|
Die zal mooi staan bij mijn twee vorige boeken van jou.  _________________ "They shall grow not old, as we that are left grow old"  |
|
Naar boven |
|
 |
mudra

Geregistreerd op: 16-3-2006 Berichten: 759 Woonplaats: Assebroek (Brugge)
|
Geplaatst: 12 Dec 2016 21:21 Onderwerp: |
|
|
Het boek (dat 141 pagina's telt) is normaal tegen eind deze week beschikbaar. Het heeft helaas wat vertraging opgelopen... Mensen die een exemplaar willen bestellen: graag een email (met vermelding van postadres) naar: argonne1418@skynet.be
Het boek kost 19 euro plus 4 euro port (zendingen binnen België en naar Nederland)
Voor de belangstellenden die in Nederland wonen: om de portkosten te beperken (verzenden via de Belgische Post valt duur uit) voorzie ik normaal één postbeurt per week in Nederland, dus de levertermijn naar Nederland bedraagt 1 à 2 weken.
Deze studie focust op een ruim aantal graven om op die manier te pogen een deel graven terug een gezicht te geven. Een ruim deel belicht Württembergse en Beierse graven, maar ook een heel aantal andere eenheden komt aan bod. Daarnaast is er ook een deel over de Württembergse Sanitäts-Kompagnie Nr. 572, via het "Kriegstagebuch" of oorlogsdagboek. Deze eenheid was actief naast de begraafplaats, in het Lager Borrieswalde en op de Mudra-Höhe, van september 1917 tot het eindoffensief in september 1918. In deze context is er ook een deel gewijd aan de Duitse Sanitätsdienst in het algemeen. Tenslotte wordt ook de begraafplaats naar voor gebracht in zijn verdere groei na de oorlog.
Met deze publicatie wordt een bezoek aan deze mooie oorlogsbegraafplaats, een "Waldfriedhof" in de ware zin van het woord, een stuk concreter.
vriendelijke groeten,
Wim
www.argonne1418.be _________________ In den Argonnen
weinen im Wind
die toten Seelen,
die nicht mehr sind. |
|
Naar boven |
|
 |
mudra

Geregistreerd op: 16-3-2006 Berichten: 759 Woonplaats: Assebroek (Brugge)
|
Geplaatst: 31 Dec 2016 17:50 Onderwerp: |
|
|
Graag vermeld ik nog dat de vorige Argonne-publicaties "Feldgrau in de Argonne", alsook "Tussen Aire en Aisne 1918" ook nog verkrijgbaar zijn...
Wim D.
www.argonne1418.be _________________ In den Argonnen
weinen im Wind
die toten Seelen,
die nicht mehr sind. |
|
Naar boven |
|
 |
Binkske007 Moderator

Geregistreerd op: 8-4-2008 Berichten: 3889 Woonplaats: Turnhout (België)
|
Geplaatst: 01 Jan 2017 6:19 Onderwerp: |
|
|
Ik heb deze week het boek "Friedhof Borrieswalde" ontvangen en het ziet er op het eerste zicht alweer een puik werk uit, iets dat we van Wim gewoon zijn natuurlijk.
Dat beloofd voor de volgende weken wanneer ik eraan begin.
Zoals Louis Neefs ooit zong 'Als ik ooit eens vijf minuten tijd heb'.  _________________ "They shall grow not old, as we that are left grow old"  |
|
Naar boven |
|
 |
|